Img

Nabídka

Konzultace v oblasti výživového poradenství jsou založeny zejména na komplexní analýze stravovacích návyků a vypracování nového vyváženého jídelníčku, který reflektuje potřeby a přání klienta. Cíleně se zaměříme na chybné stravovací návyky, které vám pomůžeme odstranit. Nedílnou součástí doporučení bude i optimální pitný režim a vhodná pohybová aktivita. Výživové poradenství není vhodné pouze pro lidi, kteří chtějí upravit váhu, ale také pro všechny, kteří se chtějí dostat do kondice a cítit se lépe.

Kompletní nabídka služeb:
* Analýza složení těla
* Osobní přístup, vyhodnocení stávajícího jídelníčku
* Vypracování nového výživového plánu
* Poradit, jak při úpravě váhy nehladovět
* Sestavení nutričně vyvážené stravy
* Zlepšit životní styl úpravou životosprávy
* Doporučení, jak si nově získanou váhu udržet
* Možnost konzultace i u Vás doma

Ceník

 • * Vstupní konzultace s poradcem, analýza složení těla – váha v kg, % tělesného tuku, % tělesné vody, množství svalové hmoty, rozložení svalové hmoty, zjištění viscerálního tuku, kostní hmoty, metabolického věku, bazálního metabolismu, BMI.

  Cena 600 Kč

 • * Vstupní konzultace s poradcem + 2 následné konzultace (1 konzultace cca 60 min) – tělesná analýza při každé konzultaci, sada receptů na zdravé pokrmy, konzultace doneseného jídelníčku, návrhy na změnu a zlepšení jídelníčku a životosprávy, online servis zdarma (email, telefon).

  Cena 1500 Kč

 • * Osobní výživový plán – zjištění rodinné anamnézy, posouzení současných stravovacích návyků, vyhodnocení přijmu a výdeje energie, vypracování nového jídelníčku, tištěný materiál s vhodnými doporučeními. V ceně plánu jsou 2 konzultace (1. při předání nového výživového plánu, 2. cca 1 měsíc po té) a on-line servis zdarma (email, telefon).

  Cena 3500 Kč

 • * Další individuální konzultace

  Cena 500 Kč

 • Platba osobního výživového plánu: při vstupní konzultaci 50%, při předání nového plánu 50%. Záloha je nevratná.