Img

Jana Kyzivátová

Vystudovala Hotelovou školu v Poděbradech. Úspěšně ukončila vzdělávací program NutriAcademy akreditován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT) pro pracovní činnost "Poradce pro výživu". Absolvovala kurz "Zásadotvorná regenerace" v mezinárodním vzdělávacím středisku "Dexter Academy" a kurz "Výživa dětí" ve vzdělávací společnosti "ATAC". Dále je absolventkou kurzu Psychologie v několika základních oblastech (Klinická psychologie, psychologie osobnosti, sociální psychologie atd.) agentury AMOS.


Ve volném čase se zabývá sportem, psychologií a věnuje se dalšímu vzdělávání v oblasti výživy, zelených potravin a detoxikace.


Neslibuji zázraky zadarmo, ani „nejlepší a zaručenou dietu“. Vše, o co v životě opravdu stojíme, má svou cenu. Pokud spojíme mé znalosti s Vaší pevnou vůlí, disciplínou a vytrvalostí, budeme odměněni oba. Vy můžete získat dobrý pocit a lepší kondici úpravou životosprávy a váhy a pro mě bude odměnou Vaše spokojenost. Na nový jídelníček bude třeba si postupně zvykat. Jídelníček není založený na zákazech, ale na tom, jak nejlépe zkombinovat potraviny, které Vám budou chutnat a zároveň budou nutričně vyvážené.