Co o mě napsali moji klienti ?

Děkuji všem za zpětnou vazbu a možnost zveřenit tyto reference... Vaše Jana


Reference na workshop ve firmě Atalian
"V minulosti jsem se účastnil několika workshopů spojených se stravou, docházel jsem několik týdnů i na seminář o zdravé výživě, ale dnešní malá ukázka spolupráce Jany a Ivany pro mě byla jedinečná !
Poprvé jsem si uvědomil, že v případě, kdy se člověk rozhodne začít jíst zdravě, nestačí jen uzatnout zuby a vydat se na cestu osvědčených rad a diet, ale je potřeba mít na koho se obrátit i ve chvílích, kdy motivace polevuje a rozhodnutí slábne.
Tím se dámy skvěle doplňují a dokáží komplexně poradit v rámci fyzického i duševního zdraví. Držím palce s plánovaným projektem seminářů a děkuji za novou inspiraci a motivaci !"
Jiří Novák, regionální ředitel ve společnosti Atalian


Veronika 37 let
Spolupráce s Janou pro mě znamená začátek zdravého stravování v 37 letech, sice pozdě, ale jsem ráda, že jsem začala.
Zásadní, proč jsem se pro Janu rozhodla, byl fakt, že zdravý rozum propojuje se základními fakty o stravování a pohybu a netlačí žádné extrémní výživové směry. Prakticky jím téměř všechno, ale ve správné kombinaci, ve správný čas, zásadně jsem přidala zeleninu do jídelníčku, nejen sobě ale i dětem. Pomalu ale jistě jsem já i manžel shodili na váze a máme ze sebe i ze stravy co jíme radost. Jana je dobrá koučka, netlačí, ale vzbuzuje přirozený respekt. Umí upravit jídelníček tak, že když ho vezmete za svůj, máte vyhráno.

Lucka 14 let
Jana mě naučila jak pracovat s potravinami a co je vhodné kdy a v kolik jíst. Také se mi postupem času zvedlo sebevědomí, takže jsem měla ve všem větší odhodlanost. Také jsem získala plno receptů a nápadů, které mohu používat. Tvůj přístup se mi zdá velmi dobrý a hlavně i důvěrný. Když jsem k tobě šla poprvé tak jsem se obávala toho, že by ses mi nějak posmívala. A dnes se na naše setkání těším a doufám, že se dozvím něco nového a že možná uvidím další výsledky, které mi třeba zvětší sebevědomí.

Silvia
"Fit s Janou" mozem vrelo doporucit, uzasny pristup a motivacia od zaciatku, zostavenie jedalnicka na mieru. Vdaka receptom som zistila, ze aj zdrava strava moze byt velmi chutna a hlavne velmi ucinna pri boji s kilami. Pri dodrziavani navrhnuteho jedalnicka uspech zaruceny.

Jakub 31 let
Vdaka Jane som zistil, ze to co jem, ked sa snazim jest zdravo mi neprospieva a nepomaha v chudnuti. Po prepracovani jedalnicku,poskytnuti receptov a odporucaniach som zacal jest viac,nebol som hladny, naucil som sa lahke a hlavne chutne recepty (vhodne jedlo neznamena nechutne jedlo)! A navyse sa mi upravila stolica a zhodil som 6kil za 2 mesiace. Uz som odporucil asi vsetkym znamim. Dakujem.

Maminka 7 letého chlapce
Díky paní Janičce se nám daří pomalu, ale jistě hubnout. Stačilo poctivě týden zapisovat vše, co syn zbaští, i laskominy. Pak jedno setkání, kde nám poradila, čím nastartovat organismus, co ubrat, co vyměnit a co naopak přidat, aby tělo mělo vše, co potřebuje...A občas i něco sladkého zbylo...Už víme, že hubnutí není o hladovění, ale správně rozložit jídlo po celý den, a taky víme, že samotná zelenina k večeři nestačí, poradila nám přidat bílkoviny. Všechny rady nám pomohly. Pomalu ale jistě ztrácíme tuky a přitom žádný hlad. Takže určitě vydržíme a mooooooc děkujeme.

Soňa 34 let
Nikdy jsem nevěřila, že správná strava je 75% úspěchu při hubnutí. Při pravidelném cvičeni a žádné výsledky po 2 měsících, jsem začala propadat panice, že snad nikdy už nezhubnu. Poslední moji záchranou moznosti bylo se svěřit někomu do péče, aby mi poradil se stravou, kde dělám chyby a hlavně nade mnou držel dohled. A protože jsem věděla, že na sestavení jídelníčku sama nestačím, tak jsem vyhledala pomoc paní Jany. Spolupráce s ní byla výborná, po celou dobu se mi věnovala, motivovala a nebylo to se mnou lehké:) Díky ní jsem získala spoustu užitečných rad a pochopila, že nějaké držení diet, omezování v jídle, je nesmyslné. Staci najit spravný životní směr. Proto jí patří mé velké DÍK. Pokud by chtěl někdo zhubnout, nebo najít lepší, zdravější styl života, určitě bych ji doporučila.