Mamapartner s.r.o.

Žádná máma není sama

Vendula s Markétou jsou maminky, které mají celkem 5 dětí. Postrádaly podporu a poradenství ve chvílích, kdy se na cestu mateřství teprve vydávaly, a to tak zásadně, že se s blížícím koncem rodičovské dovolené rozhodly sebrat odvahu k realizaci svého snu a založily agenturu Mamapartner s.r.o.
Mamapartner je agentura, která nastávajícím maminkám poskytuje nadstandardní servis a poradenství v oblasti pořizování kojeneckých potřeb a dále zajišťuje profesionální podporu v těhotenství, při porodu a v šestinedělí.
Pod heslem „Žádná máma není sama“ pomáhají maminkám z Prahy a Středních Čech. Obrátit se na ně můžete kdykoliv v průběhu vašeho těhotenství, těsně před porodem i v průběhu šestinedělí, kdy vás může zaskočit řada neočekávaných situací.
Celou nabídku služeb najdete na stránkách www.mamapartner.com. A protože holky z Mamapartner mají smysl pro humor a řadu mateřských zakopnutí berou s nadsázkou, najdete na jejich stránkách i vtipné blogy v sekci „pro život“.

Prostor pro dialog

Koučing - kariérové poradenství

Jsem personalistka, managerka, sociální pracovnice, dobrovolnice a také podnikatelka a profesionální kouč s akreditací MŠMT ČR a ICF a kariérní poradce.

Pickles Sidusáček

Kvašená zelenina, prostě živá strava, bez chemie, bez konzervantů, bez sterilizace.

Našla jsem a ochutnala jednu zdravou potravinu, kterou bych ráda všem doporučila. S kolegyní Martinou se snažíme rozšířit o této potravině povědomí, hlavně ve školách a školkách. Pickles je skvělé na posílení imunity a to nejen pro mladé školáky. V případě zájmu o Pickles mne neváhejte kontaktovat.

Baby Office

Práce a děti pod jednou střechou

Do Baby Office chodím moc ráda, potkávám tu zajímavé lidi a vždy si odnesu nějakou inspiraci pro život. Ve sdílené kanceláři mohu nerušeně pracovat. Mezitím lze využít miniškolku o pár metrů dál, kde se postarají o dítko. Z nabízených kurzů a seminářů jsem byla na "Facebook pro začínající" a moc mi to pomohlo. Navíc od listopadu mě tam můžete potkat na individuální konzultaci...

Fitlinie

Program Fitlinie
Zhubnout, zesílit, zdravì žít!
Váš osobní výživový poradce, trenér a rádce - pomocník při hubnutí nebo cvičení fitness. Držíte dietu a chcete snížit svoji váhu? Navštěvujete fitness nebo posilovnu? Pak je program FitLinie určen právě pro Vás.